Exterior to sztukateria tworzona przez nas z pasją od wielu lat. Elementy ozdobne zewnętrze jak również wewnętrzne produkowane są z najwyższej jakości materiałów. Mamy nieograniczone możliwości realizowania projektów indywidualnych na życzenie klienta. 

Podążając za nowymi trendami architektonicznymi stworzyliśmy miejsce, w którym każdy może odnaleźć asortyment o różnorodnym wzornictwie, począwszy od ponadczasowej prostoty do wyszukanego ozdobnego stylu. Zgodnie ze sztuką tworzenia i modelowania „wallscaping” zamienimy płaską powierzchnię ściany w głęboką przestrzeń.

Nasze marki dystrybucyjne

ORAC oznacza pełną swobodę twórczą opartą na własnym stylu i osobowości „FREE YOUR PERSONALLITY”.

Od ponad 40 lat Orac Decor® tworzy w Belgii produkty z wielką pasją, koncentrując się na najnowszych technologiach, materiałach i projektach najlepszych europejskich architektów. Elementy Orac Decor® sprawiają, że każde wnętrze staje się czarujące o indywidualnym charakterze.. Oferta Orac Decor zawiera liczne wzory listw przypodłogowych, listw sufitowych,
listw ściennych, listw oświetleniowych i innych elementów dekoracyjnych.

Meister jest jednym z wiodących niemieckich producentów podłóg. Idea firmy polega na ciągłym dążeniu do najwyższej jakości produktów w oparciu o innowacyjny park maszynowy i szacunek do zasobów naturalnych. Struktury są specjalnie zaprojektowane dla poszczególnych powierzchni, tak aby zapewnić największy możliwy stopień odtworzenia natury. Połączenie wyselekcjonowanych, surowych materiałów z perfekcyjnym wykonaniem, daje pierwszej jakości produkt, którym można się cieszyć przez wiele lat. W ofercie znajdują się podłogi laminowane, podłogi drewniane, podłogi winylowe, Lindura i Nadura.

Rasch Textil – marka wyróżniająca się wysoką jakością, wyrafinowanym wzornictwem i ciągłym  dążeniem do rozwoju najnowszych technologii w dziedzinie tapet. Rasch Textil to nowoczesna firma oferująca piękne pokrycia ścienne  wykonane z najwyższej jakości przędz takich jak  bawełna, len, wełna, jedwab, wiskoza i poliester. To ekskluzywne tapety dostępne dla każdego, kto ceni piękno i dobrą jakość. Rasch Textil ma w ofercie tapety tekstylne jak i flizelinowe dopasowane do każdego wnętrza, począwszy od nowoczesnego po klasyczne i stylowe.

Zaprszamy do kontaktu

 

M-Market Decoration
ul. Limanowskiego 129/133
91-340 Łódź