Kleje Exterior

Kleje Exterior Fix

klej exterior fixUniwersalny klej montażowy. Do zastosowania wewnątrz i na zewnątrz. Po związaniu odporny na mróz do -20°C.  Doskonale i trwale klei także nierówne podłoża. Daje się łatwo malować.

Zastosowanie kleju Exterior Fix:

Trwałe łączenie elementów z drewna i jego prefabrykatów (sklejka płyty wiórowe itp.), metalu, ceramiki, szkła, PVC i styropianu w różnych kombinacjach względem siebie, jak i do typowych podłoży budowlanych: betonu, cegły, tynku, płyt kartonowo-gipsowych. Ułatwia montaż listew przypodłogowych oraz innych profili ozdobnych, paneli, progów, płyt dekoracyjnych i izolacyjnych oraz elementów dekoracyjnych: rozet, wieszaków, plakietek itp.

Sposób użycia:

Klejone powierzchnie muszą być czyste, suche, wolne od tłuszczu i luźnych elementów, przy czym przynajmniej  jedna z nich musi być chłonna.

Klej nanosić pasmami lub punktowo. Złączyć klejone powierzchnie, a następnie docisnąć. Resztki kleju usuwać natychmiast wilgotną ściereczką. Jeśli klejone elementy są za ciężkie lub występują w nich naprężenia należy unieruchomić je aż do czasu pełnego utwardzenia (8 - 36h).

 

 
Klej Orac DecoFix Hydro

orac decofix hydroKlej Orac DecoFix Hydro to ekstra mocny klej do stosowania na zewnątrz budynków w warunkach wilgotnego środowiska.

Klej można stosować na powierzchniach nieporowatych.

Oznaczenie kleju: FDP700

Pojemność: 290 ml

 


sztukateria elewacyjna Łódź, sztukateria Exterior, listwy dekoracyjne, listwy ozdobne, listwy elewacyjne, bonie narożne, łuki, wsporniki, gzymsy, kolumny, półkolumny, podparapetniki, zworniki